آغاز ثبت‌نام فین‌استارز ۲۰۱۸

آغاز ثبت‌نام فین‌استارز ۲۰۱۸

سومین رویداد فین‌استارز با نام فین‌استارز ۲۰۱۸، فروردین ماه سال آینده در جریان یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برگزار خواهد شد. مخاطبان این برنامه شتاب‌دهنده‌های فین‌تکی، شرکت‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه، تیم‌ها و استارتاپ‌های فین‌تک، مربیان و مشاوران و … خواهند بود. نام‌نویسی در این رویداد از طریق سایت finstars.ir انجام می‌شود و تا ۱۲ اسفندماه ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت.

در این برنامه از موفقیت و تجربه تیم‌های حاضر در رویداد فین‌استارز ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ و مهم‌ترین برنامه‌های توسعه‌ای شرکت‌های حوزه فین‌تک همچنین چالش‌های مقرراتی و اجرایی حوزه فین‌تک و موضوعات روز تکنولوژی مالی صحبت می‌شود. این صحبت‌ها در قالب سخنرانی‌ها و پنل‌های تخصصی خواهد بود. همچنین نشست‌های همفکری با شتاب‌دهنده‌های فین‌تک، شرکت‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه، تیم‌ها و استارتاپ‌ها، مریبان و مشاوران، هلدینگ‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود.

یکی از بخش‌های فین‌استارز ۲۰۱۸، مسابقه‌ جذب سرمایه است. به این ترتیب که بخشی از نیازهای فناورانه بازارهای مالی در این برنامه مطرح می‌شود و ایده‌هایی که برای رفع این نیازها مطرح می‌شوند، امکان درخواست مربی و جذب سرمایه می‌توانند داشته باشند. در این رویداد برای استارتاپ‌های شرکت‌کننده، امکان ارتباط با سکوهای تامین مالی جمعی (Crowd Funding Platform) و ارتباط مستقیم با سرمایه‌گذاران عمومی و خصوصی فراهم است.

فین‌استارز ۲۰۱۸ توسط شرکت فرابورس ایران و با هدف اتصال سرمایه‌گذاران به سرمایه‌پذیران از طریق ایجاد بستر ارتباطی میان بازیگران مختلف حوزه تکنولوژی‌های مالی برگزار می‌شود.

فین‌استارز ۲۰۱۸ در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فرودین‌ماه سال ۹۷ در طبقه فوقانی سالن ۴۱ نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه توسط فرابورس برگزار خواهد شد.

 

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم مطالعه کنید:
رقابت ارگان‌های مختلف دولت برای نظارت بر کسب و کارهای آنلاین

منبع: شنبه پرس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *