اولین اجلاس ملی چهره‌های ماندگار مدیریت و کارآفرینی کشور

اولین اجلاس ملی چهره‌های ماندگار مدیریت و کارآفرینی کشور

برگزاری و تداوم اجلاس چهره‌های ماندگار عرصه هنر و رسانه، می‌تواند تشویق و حمایت کارآفرینان و مدیران با تجربه، نقطه اتکاء، تعامل و پشرفت جوانان باشد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری‌مهر، دنیا همچنان منتظر اتفاق‌های جدیدی است که موجب بهتر شدن زندگی و کار در آینده می‌شود. این کارآفرینان هستند که دنیای هیجان‌انگیز محصولات و خدمات آینده را خلق می‌کنند و مدیرانی که قادرند «علم» کنترل و نظارت را با «هنر» سازماندهی و رهبری چنان استادانه درهم بیامیزند که نتیجه آن منجر به پیشرفت شخصی، سازمان مطبوع و در نهایت کشور شود.

مجله جهانی کسب‌وکار« هاروارد » با اشاره به سه موضوع بسیار مهم و تاثیرگذار در عملکرد مدیران موفق، تأکید و توصیه زیادی بر روی «شبکه‌سازی» و ایجاد زنجیره‌ای هدفمند از روابط دارد. به غیر از گسترش ارتباطات دو موضوع دیگر – موفقیت مدیران – یعنی «اعتمادسازی» و «کار تیمی» در نوع خود تابعی از  روابط محسوب می‌شوند که مشخصا یک مدیر و کارآفرین باید به دنبال گسترش حرفه‌ای آنها باشد.

نخستین «اجلاس ملی چهره‌های ماندگار مدیریت و کارآفرینی» فرصت بسیار مناسبی است تا علاوه بر حضور در جمع موفق‌ترین‌ و بهترین چهرهای عرصه «مدیریت» و «کارآفرینی» سرعت بالارفتن از پله‌های رشد و پیشرفت را چند برابر کنید. شرکت در بسیاری از رویدادهای ملی برای عموم علاقه‌مندان ممکن نیست اما این بار مجموعه‌ای با بیش از ۱۰ نهاد ملی، سازمان و شرکت معتبر هم‌داستان شدند تا علاوه بر دعوت از بهترین‌های مدیریت و کارآفرینی امکان حضور علاقه‌مندان را با هدف استفاده از تجربیات و ارتباط مستقیم با مدیران موفق فراهم کنند. در  این رویداد یک‌روزه علاوه بر تقدیر و بزرگداشت مدیران و کارآفرینان برتر کشور، در مورد ۵ الگوی موفقیت مدیریت در کشور، در کنار نشست حقوقی کارآفرینان ارائه و سخنرانی انجام خواهد شد.

2726216 - اولین اجلاس ملی چهره‌های ماندگار مدیریت و کارآفرینی کشور

مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، سه‌شنبه ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۶ میزبان برگزاری اولین «اجلاس ملی چهرهای ماندگار مدیریت و کارآفرینی کشور» است. هم‌آورد ارزشمندی که با تأیید، تأکید و حمایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت کشور، دانشگاه آزاد اسلامی، انجمن روابط عمومی ایران، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و غیره در طول یک روز از ساعت ۸ الی ۱۷ برگزار خواهد شد. سخنرانان این رویداد:

پرفسور کریم زارع: دانشیار دانشگاه علوم پزشکی ایران

دکتر عبدالله جاسبی: عضو هیأت مؤسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و عضو حقیقی شورای‌عالی انقلاب فرهنگی

دکتر فاطمه داداشیان: رئیس هیأت مدیره انجمن فناوری‌های بومی ایران دانشگاه شریف، عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر
دکتر ایرج سلطانی: مدیر گروه کارشناسی ارشد مدیریت صـنعتی دانشـگاه آزاداسلامی واحد نجف آباد

آقای دکتر علی دیواندری:  دکتری مدیریت استراتژیک

دکتر مسعود اعتمادیان: دانشیار دانشگاه علوم پزشکی ایران و بنیان‌گذار بیمارستان‌های محب

پرفسور متین خبره: استاد تمام دانشگاه چارلمز سوئد

پرفسور داریوش فرهود :پژوهشگر حوزه ژنتیک، روان‌شناسی، انسان‌شناسی و اخلاق

دکتر سید مرتضی موسویان: ریاست مرکز توسعه فناوری‌اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دکتر رفعت بیات: نماینده حوزه انتخابیه زنجان و طارم در هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی

مهندس ژوبین علاقبند: مدیر عامل شرکت ایده‌گزین روماک

دکتر سپهر تاروردیان :مدیر مجموعه همایش فرازان

دکتر میثم شکری‌ساز :مدیر هلدینگ آموزش مجازی پارس پندار نهاد و مدیر برتر فناوری اطلاعات سال ۱۳۹۶خواهند بود.

برگزاری و تداوم این رویداد ارزشمند در سال‌های آتی، مانند اجلاس چهره‌های ماندگار عرصه هنر و رسانه، می‌تواند علاوه و تشویق و حمایت کارآفرینان و مدیران با تجربه، نقطه اتکاء، تعامل و پشرفت جوانانی باشد که هیجان کارآفرینی و درایت مدیریت را برای مسیر آینده خود انتخاب کرده‌اند. حضور در این رویداد علاوه بر گسترش این تداوم  به عنوان یک پیشینه ارزشمند کاری می‌تواند برای کسانی باشد که علاقه‌مندند امروز با آینده خود مواجه شوند. منتظر شما هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید