اگر مانع‌تراشی نشود استارتاپ‌ها حمایت نمی‌خواهند

اگر مانع‌تراشی نشود استارتاپ‌ها حمایت نمی‌خواهند

واش‌لین خشکشویی آنلاینی است که در سال ۹۶ کار خود را شروع کرده است و تا الان توانسته است ۶ منطقه از تهران را پوشش دهد. حسام بصیری بنیانگذار و مدیرعامل واش‌لین از حال و هوای سالی که استارتاپش شت سر گذاشته است می‌گوید.

 

گسترش فعالیت در ۶ منطقه از تهران

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، بصیری اتفاقاتی که در سال گذشته برای واش‌لین افتاده است را به این صورت شرح می‌دهد: «ما در مدت کوتاهی بعد از تولد واش‌لین توانستیم فعالیت خود را در ۶ منطقه از تهران گسترش دهیم. در حال حاضر بعد از چندماه کار، کلیه روش‌های ممکن برای سفارش را فعال کرده‌ایم؛ سفارش از طریق انواع گوشی و وبسایت و حتی سفارش از طریق تلگرام.»

 

مهمترین چالش واش‌لین

حسام بصیری از مهمترین چالش واش‌لین می‌گوید که برخورد نامناسب خشکشویی‌های سنتی است. بصیری در ادامه اشاره می‌کند: «ما با استفاده از ظرفیت خشکشویی‌های معتبر و همچنین کارگاه اختصاصی خودمان توانستیم با بالا بردن ظرفیت و کاهش هزینه‌ها، خدماتی با کیفیت بالاتر و قیمت پایین‌تر به مشتریان ارائه دهیم.»

 

برنامه برای توسعه و بهبود فعالیت‌

بنیان‌گذار واش‌لین برنامه این استارتاپ برای سال ۹۷ را به این صورت شرح می‌دهد: «واش‌لین در حال توسعه فعالیت‌های خود در تمام مناطق تهران و همچنین بهبود نرم‌افزارها و سیستم‌های ارتباطی و پشتیبانی خود است.»

مدیرعامل واش‌لین در ادامه صحبت‌هایش در رابطه با اکوسیستم استارتاپی کشور می‌گوید: «اگر مانع تراشی نشود، استارتاپ‌ها نیاز به حمایت ندارند و به سرعت رشد می‌کنند و می‌توانند راحتی را به زندگی مردم بیاورند.»

 

خدمت‌رسانی به بیش از هزار مشتری

حسام بصیری در پایان توضیحاتی در رابطه با واش‌لین می‌دهد: «تا الان توانستیم به بیش از هزار مشتری خدمت‌رسانی کنیم. تیم واش‌لین از صفر شروع کرد و بخش‌های مختلف به خوبی اجرایی شدند مخصوصا بخش آی‌تی که با تلاش همکاران ما اهدافمان خیلی خوب و با سرعت بالا اجرایی شد، بسیاری از استارتاپ‌ها در این بخش با مشکل مواجه هستند. ما بالاترین کیفیت را تضمین کردیم و تمام تلاشمان را برای رسیدن به این هدف انجام داده‌ایم و خواهیم داد.» بصیری در ادامه به این نکته اشاره می‌کند که ما در رویدادها و نمایشگاه‌های زیادی شرکت کردیم که در تمام آنها، حمایت و استقبال مشتریان، مسئولین و سایر استارتاپ‌ها فراتر از انتظارات تیم واش‌لین بوده است.

 

منبع: شنبه پرس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید