مرکز شتابدهی نوآوری کشور ا (2)

تعداد اعضای مرکز شتابدهی نوآوری کشور افزایش یافت

تعداد اعضای مرکز شتابدهی نوآوری کشور چه میزان است؟

مرکز شتابدهی نوآوری اعضای جدیدی را پذیرفت. با توجه به اینکه به تازگی ۱۳شتاب دهنده دیگر به عضویت این مرکز تحت نظر پارک فناوری پردیس درآمدند، در حال حاضر تعداد اعضای این مرکز به ۴۰ عضو رسید.

پارک فناوری پردیس گزارش داده است که در سه ماه اول سال جاری، عضویت ۱۳ شتاب دهنده جدید در زمینه­‌های تکنولوژی سخت‌افزاری، کسب‌وکارهای بر پایه تکنولوژی اطلاعات، تولید محتوا، سلامتی، انرژی، و فناوری‌های آب، در این مرکز تائید شد.

این گزارش حاکی بر آن است که مرکز فعالیت این شتاب دهنده‌ها شهرهای تهران، تبریز، ایلام، قزوین و کرمان بوده است. با توجه به پذیرش اعضای جدید، تعداد اعضای این مرکز به ۴۰ عضو رسیده است.

مدیر مرکز شتابدهی نوآوری، مهدی عظیمیان در این رابطه گفته است: این مرکز شتاب­ دهنده­‌های جدید را حمایت می­کند تا این شتاب­ دهنده­‌ها هر چه زودتر مسیر تائید دانش­بنیانی را طی نمایند.

شتابدهی نوآوری کشور ا 1 - تعداد اعضای مرکز شتابدهی نوآوری کشور افزایش یافت

هدف از ایجاد مرکز شتابدهی نوآوری چیست؟

قابل توجه است که از اوایل تیرماه سال ۱۳۹۳، به منظور پایداری حیات کارآفرینی و شتاب دادن به رشد استارت­ آپ­‌های ایرانی، این مرکز با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، آغاز به فعالیت نمود. فعالیت­‌های این مرکز تحت نظر پارک فناوری پردیس می­‌باشد.

قرار است این مرکز برنامه ملی استارت­ آپ ایران را راه‎اندازی و هدایت نماید. این برنامه در راستای هدایت و راه‌اندازی استارت­ آپ­‌ها در دیگر کشورهای دنیا می­‌باشد که با نام Startup Nation فعالیت می­‌کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید