تلکام ۲۰۱۸، میزبان چهار نشست تخصصی است

تلکام ۲۰۱۸، میزبان چهار نشست تخصصی است

به گزارش وب سایت آموزش کارآفرینی و کسب‌وکار به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، چهار نشست تخصصی در نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ با حضور شرکت‌های دولتی و خصوصی در مدت چهار روز برگزار می شود. امسال نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ با شعار «دستاوردهای تازه، فرصت‎های پیش‌رو» میزبان نشست‌های تخصصی در پنل‌های گوناگون است.

اینترنت اشیا، فرصت‌ها و چالش‌ها
پنل شماره یک؛ روز چهارشنبه از ساعت۱۵ تا ۱۶:۳۰ در سالن کنفرانس یک نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در این پنل، موضوع «اینترنت اشیا، فرصت‌ها و چالش‌ها» بررسی می‌شود و مدیریت آن  به عهده مهدی روحانی نژاد، مدیر گروه علمی تحلیلی طیف است. در این نشست حسین فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هم حضور دارد.

 

بازآفرینی صنایع ICT

پنل دوم با موضوع «بازآفرینی صنایع ICT» با مدیریت فرامرز رستگار، دبیر سندیکای صنعت مخابرات پنجشنبه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ در سالن کنفرانس شماره یک این نمایشگاه برگزار می شود.

 

توسعه ارتباطات ثابت، فرصت‌ها و چالش‌ها

پنل سوم «توسعه ارتباطات ثابت، فرصت‌ها و چالش‌ها» است و مدیریت آن را حسین فلاح جوشقانی، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بر عهده دارد. در این پنل سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و صادق عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت کشور حضور دارند که جمعه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ در سالن کنفرانس شماره یک برگزار می شود.

 

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ICT

پنل چهارم «فرصت‎های سرمایه‌گذاری در ICT » نیز روز شنبه ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ با مدیریت سجاد بنابی، دستیار وزیر ارتباطات در امور جوانان و با حضور نصرالله جهانگرد معاون نوآوری و فناوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ از چهارشنبه ۱۱مهر تا شنبه ۱۴ مهرماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور ۲۳۰ شرکت از بخش خصوصی، ۱۶ شرکت از بخش دولتی و ۲۰ شرکت خارجی برگزار می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید