حضور استارتاپ‌های ایرانی در قلب صنعت و فناوری اروپا

حضور استارتاپ‌های ایرانی در قلب صنعت و فناوری اروپا

نخستین نشست فناوری و اطلاعات ایران و اروپا با حضور شرکتهای دانش بنیان در مرکز همکاری های اقتصادی و تجاری ایران و اروپا برگزار شد.

به گزارش وب سایت آموزش کارآفرینی و کسب‌وکار به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ علی سعیدی مشاور عالی سازمان بورس و اوراق بهادر در این نشست ضمن اشاره به وجود تابلوی شرکتهای کوچک و متوسط در فرابورس ایران و سازماندهی صندوق های سرمایه گذاری جسورانه در فرابورس، به نقش حمایتی سازمان بورس و اوراق بهادار پرداختند و گفت­که این اتفاقات منجر به افزایش سرمایه گذاری در شرکتهای دانش بنیان و استارتاپی شده است.

همچنین، راینر پتوک، مدیر روابط بین الملل و اقتصادی انجمن شرکتهای کوچک و متوسط نقش و اهمیت همکاری های دوجانبه ایران و آلمان در دوران پسابرجام را با اهمیت ارزیابی کرد و خواستار گسترش همکاری شرکتهای کوچک و متوسط شد.

بابک باقری معاون خدمات مالی تامین سرمایه تمدن ضمن معرفی فضای فعالیت شرکت های استارتاپی در ایران و رشد قابل توجه حوزه تکنولوژی و IT در کشور؛ اقدام به ارایه و معرفی ­دستاوردهای صندوق جسورانه توسعه فناوری آرمانی و نحوه سرمایه گذاری در شرکتهای دانش بنیان ایرانی به سرمایه گذاران اروپایی کرد.

معرفی توانایی های شرکتهای دانش بنیان با محوریت حضور در بازارهای اروپایی، جلب سرمایه گذاری خارجی و انتقال دانش روز از مهمترین محورهای این نشست است.

1 پاسخ
  1. رضا
    رضا گفته:

    به تازگی استارت آپ there.team هم تونسته افتخارات جهانی کسب کنه. این استارت آپ هم توسط دو جوان ایرانی ساخته شده و در خارج از کشور به شدت موفق بوده.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *