حضور استارتاپ‌های ایرانی در قلب صنعت و فناوری اروپا

حضور استارتاپ‌های ایرانی در قلب صنعت و فناوری اروپا

نخستین نشست فناوری و اطلاعات ایران و اروپا با حضور شرکتهای دانش بنیان در مرکز همکاری های اقتصادی و تجاری ایران و اروپا برگزار شد.

به گزارش وب سایت آموزش کارآفرینی و کسب‌وکار به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ علی سعیدی مشاور عالی سازمان بورس و اوراق بهادر در این نشست ضمن اشاره به وجود تابلوی شرکتهای کوچک و متوسط در فرابورس ایران و سازماندهی صندوق های سرمایه گذاری جسورانه در فرابورس، به نقش حمایتی سازمان بورس و اوراق بهادار پرداختند و گفت­که این اتفاقات منجر به افزایش سرمایه گذاری در شرکتهای دانش بنیان و استارتاپی شده است.

همچنین، راینر پتوک، مدیر روابط بین الملل و اقتصادی انجمن شرکتهای کوچک و متوسط نقش و اهمیت همکاری های دوجانبه ایران و آلمان در دوران پسابرجام را با اهمیت ارزیابی کرد و خواستار گسترش همکاری شرکتهای کوچک و متوسط شد.

بابک باقری معاون خدمات مالی تامین سرمایه تمدن ضمن معرفی فضای فعالیت شرکت های استارتاپی در ایران و رشد قابل توجه حوزه تکنولوژی و IT در کشور؛ اقدام به ارایه و معرفی ­دستاوردهای صندوق جسورانه توسعه فناوری آرمانی و نحوه سرمایه گذاری در شرکتهای دانش بنیان ایرانی به سرمایه گذاران اروپایی کرد.

معرفی توانایی های شرکتهای دانش بنیان با محوریت حضور در بازارهای اروپایی، جلب سرمایه گذاری خارجی و انتقال دانش روز از مهمترین محورهای این نشست است.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید