سامانه بیمارپذیر

سامانه بیمارپذیر (نوبت‌دهی مراکز تصویربرداری پزشکی)

نام استارتاپ: سامانه بیمارپذیر (نوبت دهی اینترنتی موسسات و مراکز تصویربرداری پزشکی)

وب سایت: bimarpazir.com

سال تاسیس: ۱۳۹۶

موضوع: نوبت دهی اینترنتی بیماران در موسسات و مراکز تصویربرداری پزشکی

نام صاحب استارتاپ: ابوذر رجوانی

توضیح بیشتر:

بیمارپذیر نام سامانه ای است که در حوزه سلامت شروع به فعالیت کرده است. یکی از محسنات این سامانه، تخصصی بودن آن در زمینه نوبت دهی مراکز تصویربرداری است. تا کنون وب سایت های زیادی در زمینه نوبت دهی ایجاد شده اند، ولی کمتر وب سایتی است که به صورت تخصصی این کار را انجام داده باشد.

سامانه بیمارپذیر وب سایتی است که امکان اخذ نوبت از مراکز تصویربرداری پزشکی را برای بیماران ایجاد می‌کند.  بیماران به آسانی و حتی از طریق تلفن همراه می‌توانند به سایت مراجعه و از مراکز نوبت بگیرند.

مراکز باید ابتدا نرم افزار رایگان را از وب سایت بیمارپذیر دانلود کنند و بر روی کامپیوتر پذیرش نصب کنند. و پس از آن می‌بایست در وب سایت ثبت نام رایگان انجام دهند. با این کار مرکز به مراکز همکار سامانه بیمار پذیر افزوده می شود.

هنگامی که بیمار به وب سایت بیمارپذیر مراجعه می‌کند  اطلاعاتی شامل: اسم و شهرت، سن، وزن، جنسیت به همراه تصویر نسخه مربوط به تصویربرداری پزشکی را به سامانه ارسال می‌کند.

این درخواست از طریق سامانه برای مراکزی که در سامانه ثبت نام کرده‌اند، ارسال می‌شود. مراکز با نرم‌افزاری که در اختیار دارند اطلاعات و درخواست‌های بیماران را مشاهده می‌کنند. در صورت وجود خدمت در بسته خدمات مرکز، نوبتی برای بیمار در نظر گرفته و این نوبت پیشنهادی از طریق سامانه به بیماران پیامک می‌شود.

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم مطالعه کنید:
پرازفایل - همکاری در فروش فایل دانشجویی

در صورتی که این نوبت مورد قبول بیمار باشد، رزرو را ثبت می‌کند و بلافاصله پیغامی از طریق سامانه به مرکز مربوطه پیامک می‌شود. به همین راحتی!

حسن زارعی

من حسن زارعی هستم، نویسنده، مدرس و مربی کارآفرینی و کسب و کار که اعتقاد دارم، جهان نیاز به کارآفرینان و مدیران کسب و کاری دارد که می‌توانند با روح بی‌باک و مهارت‌های کارآفرینانه خود راهکار و راه‌حل‌هایی برای بهتر زندگی کردن انسان‌ها بیابند.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *