سفیران تپ سی

سفیران تپ سی امکان استفاده از بورسیه تحصیلی را خواهند داشت

سفیران تپ سی امکان استفاده از بورسیه تحصیلی را خواهند داشت

سفیران تپ سی که مشمول شرایط اعلام شده توسط تپ سی باشند، طبق آخرین اطلاعیه ای که تپ سی اعلام کرده، می توانند بورسیه تحصیلی دریافت نمایند. در این اطلاعیه آمده است، سفیرانی که حائز شرایط زیر باشند، می توانند از بورسیه تحصیلی تپ سی استفاده کنند.

– از مدت ثبت نام و عضویتشان در تپ سی ۶ ماه گذشته باشد
– در طول یک ماه گذشته توانسته باشند سیصد سفر انجام دهند
– میانگین امتیازاتشان، از ۹ بیشتر باشد

در طی یک نظرخواهی که از سفیران تپ سی انجام شده، حدود شصت درصد آنها اظهار علاقه کردند که در دانشگاه تحصیل نمایند. در همان نظرسنجی مشخص شد که سی درصد سفیران کمبود وقت را علت عدم ادامه تحصیل در دانشگاه اعلام کردند و بیست درصد دیگر عدم امکانات مالی و بالا بودن هزینه تحصیل را دلیل ادامه ندادن تحصیل خود در مقطع دانشگاه دانستند.

سفیران تپ سی در چه رشته هایی می توانند تحصیل نمایند؟

تپ سی به دلیل همیاری با سفیران علاقمند به ادامه تحصیل، برآن شد که تسهیلاتی را برای ایشان و اعضای خانواده شان فراهم نماید تا بتوانند ادامه تحصیل دهند. در سال تحصیلی جدید، سفیران برتر که دارای شرایط فوق باشند، می توانند به صورت غیر حضوری و از طریق آنلاین در رشته تحصیلی خود در مقطع کارشناسی به کسب تحصیل بپردازند. این اشخاص می توانند از بورسیه تحصیلی تپ سی استفاده کرده و از پنجاه درصد تخفیف بهره مند شوند و مدرک معتبر کارشناسی دریافت نمایند.

سفیرانی که شرایط ذکر شده در بالا را داشته باشند، می توانند با استفاده از بورسیه تپ سی در موسسه آموزش عالی رایانه ای تهران ثبت نام نموده و از شروع سال تحصیلی مشغول به تحصیل گردند و مدرک کارشناسی با مهر و مورد تایید وزارت علوم دریافت نمایند.

رشته هایی که سفیران تپ سی حائز شرایط بورسیه تحصیلی، می توانند در آن تحصیل نمایند، رشته های مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت کسب و کارهای کوچک و مدیریت مالی هستند.سفیران حائز شرایط بورسیه که در تپ سی مشغول کار هستند، می توانند در صورت علاقه به ادامه تحصیل به وبسایت زیر http://tap30.ir/uni مراجعه نمایند و درخواست خود را ثبت کنند. پس از بررسی درخواست ها و تایید تقاضا از سوی تپسی، می توانند در وبسایت سازمان سنجش ثبت نام نمایند. اقدامات لازم در مورد بورسیه شدن این افراد توسط تپسی پیگیری خواهد شد.

نحوه کاربرد سامانه تپ سی چگونه است؟

سامانه تپ سی، اپلیکیشن هوشمند تقاضای تاکسی اینترنتی است که توسط دو سیستم عامل اندروید و آی او اس کاربرد دارد. این سامانه اولین بار در خرداد ۱۳۹۵ توسط شهروندان تهرانی مورد استفاده قرار گرفت و پس از تهران، در دیگر شهرهای ایران مورد بهره برداری قرار گرفت و در حال حاضر در ۱۵ شهر در حال استفاده است.

افراد متقاضی استفاده از تاکسی های تپ سی، درخواست خود را با تعیین مقصد سفر خود، از طریق اپلیکیشن نصب شده بر روی موبایل خود ارسال کرده و پس از مشاهده هزینه سفر می توانند با یکی از نزدیکترین سفیران تپ‌سی به محل خود، ارتباط برقرار کرده و هماهنگی لازم را انجام دهند. امکان لغو درخواست حتی پس از پذیرفته شدن آن بدون پرداخت جریمه، وجود دارد.

تپ سی چه نوع سرویس هایی به مسافران خود ارائه می دهد؟

چند نوع سرویس مختلف با عناوین و وظایف متفاوت به صورت زیر وجود دارد، که سفیران تپ‌سی ملزم به اجرای آنان می باشند:

سرویس تپسی یا دربستی، سرویس چند مسافری تپ‌سی لاین، سرویس اقتصادی با هزینه معمول، سرویس پرو با خودروهای لوکس، سویس پرایم مخصوص بانوان، سویس توان یاب مخصوص افراد معلول حرکتی

امکانات اضافی تپ سی برای مسافران خود چیست؟

– امکاناتی جهت مسافران با فرصت کم در نظر گرفته شده از جمله آنها، گزینه های سفر شامل تعیین انتخاب مقصد دوم، رفت و برگشت و توقف در طول مسیر، می باشد.
– در مناسبت های خاص تپ سی کد تخفیف هدیه برای کاربران خود ارسال می نماید.
– امکان استفاده از نسخه های زبان انگلیسی و زبان ترکی تپ سی وجود دارد.

image002 3 - سفیران تپ سی امکان استفاده از بورسیه تحصیلی را خواهند داشت


تپ سی لاین

امکانات تپ سی برای سفیران خود چیست؟

 تپ سی امکاناتی را جهت رفاه سفیران خود فراهم نموده است:

اپلیکیشن تپ سی این قابلیت را دارد که سفیران تپ‌سی بتوانند مقصد دلخواه را انتخاب نمایند و به این ترتیب می توانند مسافری متناسب با همان مقصد برایشان تعیین می شود.

– سفیران تپ سی می توانند در شروع کار روزانه و در خاتمه آن، مسافرانی را بپذیرند که مبدا و مقصد آنها با محل زندگی شان هماهنگ باشد. به این ترتیب در مسیر رفت و برگشت به خانه شان نیز کسب درآمد می کنند.

– امکان گذاشتن پیام ضبط شده از طرف سفیران تپ سی برای تیم پشتیبانی وجود دارد که در اینصورت اگر مشکلی در مسیر یک سفر پیش آید یا سوالی در رابطه با کار اپلیکیشن داشته باشند، بدون اتلاف وقت پاسخ مناسب را دریافت خواهند نمود.

– امکان درخواست کمک برای سفیران تپ سی وجود دارد، بنابراین اگر در مسیر سفر خود، با مشکل امنیتی روبرو شوند، می توانند توسط اپلیکیشن درخواست کمک یا SOS پیامی را برای پشتیبانی ارسال نمایند.

– در صورتیکه سفیران تپ سی، مسافرین معلول حرکتی را پذیرش کنند و برای سوار و پیاده شدن به او کمک نمایند پورسانت پشتیبانی از آنها دریافت نخواهد شد.

– سفیران تپ سی می توانند از طریق باشگاه حرفه ای های تپ سی، با دریافت امتیازهای روزانه مراحل پیشرفت را بگذرانند و پاداش هایی از جمله بسته لوازم یدکی رایگان یا تخفیف در هزینه انواع بیمه را دریافت نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید