فراخوان شرکت ملی پست در مورد همکاری با استارت آپ¬ها چیست؟

فراخوان شرکت ملی پست در مورد همکاری با استارت آپ‌ها چیست؟

فراخوان­‌های جدید شرکت پست چه می­‌باشند؟

فراخوان شرکت ملی پست در مورد همکاری با استارت آپ­‌ها اعلام شد. در راستای شروع برنامه متحول‌سازی سیستم‌­های دیجیتال،

شرکت ملی پست سه فراخوان اعلام کرده و از استارت آپ­‌ها خواسته که برای گسترش و ایجاد سرویس‌های جدید با این شرکت همکاری نمایند.

خدماتی که شرکت پست به آن‌ها نیاز دارد در ۳ زمینه می‌­باشد که عبارتند از: سرویس تبادل پیامک­‌های سازمانی، وبسایت‌­های دانشگاهی و سرویس نقشه­‌های محلی.

شرکت ملی پست در مورد همکاری با استارت آپ‌ها چیست؟ - فراخوان شرکت ملی پست در مورد همکاری با استارت آپ‌ها چیست؟

فراخوان شرکت ملی پست در مورد نیازهای نرم افزاری خود چیست؟

شرکت ملی پست در مورد سرویس نقشه­‌های محلی فراخوانی از این قرار داده است که این شرکت از شرکت‌­های ارائه کننده این خدمات خواست که در مورد استاندارد کردن کد پستی و نشانی­ مکان‌­ها با این شرکت همکاری لازم را انجام دهند.

شرکت پست در فراخوان دیگر خود از شرکت‌­هایی که سرویس تبادل پیامک­‌های سازمانی را ارائه می‌­کنند، درخواست کرد که برای ایجاد نرم افزار ارتباطات درون سازمانی میان کارکنان با این شرکت همکاری نمایند.

در این همکاری، شرکت متقاضی، مسئول تامین زیر ساخت­ه‌ای نرم افزاری بوده و شرکت پست مسئول خدمات مارکتینگ، مشتری مداری و گسترش کسب و کارها خواهد بود.

سومین فراخوان شرکت ملی پست

سومین فراخوان شرکت ملی پست در زمینه تحویل مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان می‌­باشد. شرکت پست از شرکت­‌های پشتیبانی وبسایت­‌های دانشگاهی خواست که سامانه‌ای ایجاد کنند که سرویس چاپ و فرستادن مدارک را با سامانه‌های دانشگاهی اتصال داده و یک سرویس یکپارچه ایجاد نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *