913 1 15b - پایان مرداد آخرین فرصت حضور در بزرگ ترین ناحیه نوآوری و استارتاپی کشور

پایان مرداد آخرین فرصت حضور در بزرگ ترین ناحیه نوآوری و استارتاپی کشور

فعالان ۶ حوزه فناوری تا پایان مردادماه فرصت دارند تا برای حضور در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس معاونت علمی ثبت نام کنند.

به گزارش وب سایت آموزش کارآفرینی و کسب‌وکار به نقل از تی نیوز، مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرد شرکت های کوچک و متوسط فناور با فناوری پیشرفته، نقش بسیار موثری در رونق اقتصادی، توسعه فناوری و به تبع آن کارآفرینی دارند. توسعه این شرکت ها در گرو ایجاد زیرساخت های لازم برای کاهش خطرپذیری آنها در دوران شروع فعالیت خود است.

یکی از این زیرساخت ها، مراکز رشد واحدهای فناوری یا انکوباتورها هستند. مرکز رشد واحدهای فناوری برای کارآفرینان و واحدهای کوچک و نوپا که با تکیه بر علم، تخصص و فناوری دارای ایده های قابل تجاری شدن هستند، مشاوره های ضروری و نیز خدمات و تجهیزات مناسب را برای رشد و ارتقای آنها ارائه داده و آنها را برای حضور مستقل و مؤثر در صحنه فناوری آماده می کند.

اما نکته مهم تر از ایده و طرح جذاب و خلاقانه و نوآور، وجود یک تیم کاری منسجم و هماهنگ و کامل برای اجرای صحیح ایده است.

واحدهای فناوری نوپا طی دوره حضور در مرکز رشد، با استفاده از دستاوردهای تحقیقاتی، به منظور دستیابی به دانش فنی و آمادگی برای تولید محصول یا خدمات، تلاش خواهند کرد. در این دوره، مرکز رشد علاوه بر ارائه امکانات و خدمات پشتیبانی، هدایت و نظارت بر روند پیشرفت این واحدهای فناوری را نیز به عهده خواهد داشت.

مرکز رشد فناوری نخبگان که در پارک فناوری پردیس واقع شده است، با ایجاد بستری مناسب برای تجاری سازی نتایج تحقیقات، ایجاد زمینه کارآفرینی و نوآوری، رونق اقتصاد منطقه، ایجاد فرصت های شغلی جدید و تولید و توسعه محصولات پیشرفته قابل عرضه به بازار و غیره به تیم ها و گروه های کاری متخصص و فعال صاحب ایده های برتر کمک می کند.

علاقه مندان حوزه های فناوری برق و تجهیزات الکترونیکی، نانو فناوری و مواد پیشرفته، حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی، مکانیک پیشرفته و مکاترونیک، فناوری های دیجیتال و IT و نیز انرژی های تجدیدپذیر برای ثبت نام در این مرکز تا پایان مردادماه مهلت دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید