tap30 tabriz started 800x321 - پیشنهاد مبدا به قابلیت‌های هوشمند تپ‌سی، اضافه شد

پیشنهاد مبدا به قابلیت‌های هوشمند تپ‌سی، اضافه شد

پیشنهاد مبدا یکی از قابلیت­‌های جدید و هوشمند تپ­سی است. تپ­سی با اضافه کردن قابلیت­‌های مختلف در حمایت از کاربران خود، توانسته کاری کند که، در هزینه‌ی مسافران و زمان آن‌ها صرفه‌جویی شود.

پیشنهاد مبدا چگونه امکانی است؟

اگر کاربر مسیری را انتخاب کند که فاصله بین مبدا و مقصد فاصله زیادی داشته باشد و چند بار از یک مبدا استفاده کند، در اینصورت اپلیکیشن تپ­سی در دفعات بعد همان مبدا را به مسافر پیشنهاد داده و روی نقشه نیز آن را نشان می­‌دهد.

به طور مثال اگر مسافری ابتدای کوچه خودشان را همیشه به عنوان مبدا  انتخاب کند، در تعیین مبدا در دفعات بعد نیز ابتدای کوچه انتخاب می­‌گردد، حتی اگر در خانه باشد.

مسلماً این قابلیت وجود دارد که شما بتوانید هر بار مبدا جدیدی را انتخاب کنید. ولی این امکان هوشمند تپ­سی، درخواست­‌های تکراری مسافر را ثبت کرده و توسط این قابلیت در وقت مسافر صرفه‌جویی شده و نیاز نیست هر بار پروسه انتخاب مبدا را تکرار نماید.

مبدا به قابلیت‌های هوشمند تپ‌سی 1 - پیشنهاد مبدا به قابلیت‌های هوشمند تپ‌سی، اضافه شد

چه زمانی از این کارآیی جدید هوشمند تپ‌سی می­‌توان استفاده نمود؟

این قابلیت در قالب دو مثال توضیح داده می­‌شود:

در اولین مثال، در نظر بگیرید در مکانی هستید که با مبدا همیشگی خود متفاوت است. فرض کنید محل کارتان در طبقه سوم یک ساختمان است ولی شما مایلید هر روز در پیاده روی خیابان اصلی سوار تاکسی ­شوید و چون می­‌خواهید این مکان را به عنوان مبدا به اپلیکیشن تپ­سی بدهید، مجبور خواهید شد پین نقشه را هر بار جابجا کنید تا به مبدا مورد نظر خود برسید.

اپلیکیشن تپ­سی با ثبت تکرار این کار، در هنگام درخواست سفر جدید پیام می­‌دهد که: به طور معمول شما اینجا سوار می­‌شوید. سپس به شما پیشنهاد مبدا داده و مبدا همیشگی شما مشخص شده و انتخاب می­‌گردد.

در دومین مثال، فرض کنید به طور معمول به باشگاهی که در یک کوچه­ی ورود ممنوع است، می‌­روید.یا کلاس زبان شما در خیابانی است که در حال حاضر بسته شده است، یا باید از محل کارتان کمی پیاده روی کنید تا از پل هوایی عبور نموده و به سمت دیگر خیابان بروید.

شما تعداد زیادی از این موقعیت­‌های مشابه می‌­توانید داشته باشید که با ثبت این موقعیت­‌ها، توانایی هوشمند اپلیکیشن تپ­سی پر بارتر شده و در انتخاب سفرهای بعدی به شما کمک خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید