گزینه عدم حفظ حریم شخصی اسنپ 1

گزینه عدم حفظ حریم شخصی چه امکانی را به اسنپ اضافه کرده است؟

منوی عدم حفظ حریم شخصی به امکانات برنامه کاربردی اسنپ اضافه گردید. مدیریت اسنپ، در راستای جریانات اخیر و نگرانی‌هایی که از سوی کاربران مسافر مطرح شده بود، اعلام کرد: جهت بالا بردن کیفیت خدمات اسنپ چند راهکار عملی جهت حفظ حریم شخصی‌ مسافران فراهم گردیده است.

در اولین مرحله، منوی عدم حفظ حریم شخصی در قسمت نظرات مسافران اضافه شد. در پایان سفر در بخش بازخورد سفر، هر مسافر می‌­تواند راجع به کیفیت سفرش در رابطه با حفظ حریم شخصی نظرات خود را ثبت کند.

عدم حفظ حریم شخصی اسنپ - گزینه عدم حفظ حریم شخصی چه امکانی را به اسنپ اضافه کرده است؟

سیستم پشتیبانی اسنپ چه وظایفی دارد؟


گذشته از آن، گروه پشتیبانی اسنپ به صورت ۲۴ ساعت در هفت روز هفته، جهت پاسخگویی به نظرات مسافران آماده است. اگر خاطر مسافری در طول سفر خود آزرده شد، می­‌تواند با سیستم پشتیبانی اسنپ تماس گرفته و موضوع را به سمع مسئولین اسنپ برساند.

اصولا نقض حریم شخصی به رفتارهای مخالف هنجار جامعه و مخالف قانون گفته می­‌شود. هر مسافری اگر در محدوده خود با کلام نامناسب یا برخورد فیزیکی مواجه شود و یا دریابد که از اطلاعات و مشخصات او استفاده ناصحیح صورت گرفته، می‌تواند این مسائل را تحت عنوان عدم حفظ حریم شخصی با پشتیبانی در میان بگذارد.

فناوری­‌های نوین نیز به روش­‌های رفع این نگرانی­‌ها کمک کرده است. هر کسب و کاری موظف است به حریم شخصی مخاطبان خود توجه نموده و در ترویج این فرهنگ کوشا باشد. لذا اسنپ نیز خود را در این رابطه مسئول می­‌داند.

اسنپ در ادامه به کابران خود اطمینان داد که تمام نظرات و پیشنهادات مطرح شده در قسمت بازخورد سفر را به دقت بررسی کرده و در سیستم عملیاتی خود به کار خواهد بست.

در اینصورت مسافران لازم است در امتیاز دادن، واقعیت را در نظر بگیرند و از دادن نظرات احساسی پرهیز نمایند. اسنپ به مسافران اطمینان داد که در صورت مشاهده برخورد نامناسب، این موضوع را کاملا جدی پیگیری خواهد کرد.

مدیریت اسنپ در پایان اظهار کرد: وظیفه اصلی اسنپ ارائه مناسب ترین خدمات به مخاطبان خود می­باشد و ضمن مخالفت با عدم حفظ حریم شخصی، همیشه در کنار کاربران خود ایستاده و با کمک ایشان خدمات مناسب‌تری را ارائه خواهد داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید