بر طبق توافقنامه‌های موجود در این سایت، سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی متعهد می‌شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد. در این صفحه تعهدات و سیاست‌های سایت در این زمینه شرح داده می‌شود.

ما هرگز بدون اجازه از خودتان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهیم زد، مگر اینکه به‌موجب قانون توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.

 

ما چه اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌نماییم؟

زمانی که شما هر سایتی را مشاهده می‌کنید، اطلاعات معینی از شما به‌طور خودکار جمع‌آوری می‌شود. ما نیز به ازای هر بیننده سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی ، به‌صورت خودکار اطلاعاتی درباره کامپیوتر فرد و بازدید او از سایت جمع‌آوری کرده و ذخیره می‌نماییم:

– اطلاعاتی درباره آدرس IP کامپیوتر شما ( آدرسIP عددی است که به‌طور خودکار زمانی که شما وارد شبکه وب می‌شوید به کامپیوتر شما تخصیص داده می‌شود. )

– آدرس اینترنتی سایتی که از طریق آن وارد سایت ما شده‌اید. ( برای مثال www.google.com )

– تاریخ و زمانی که شما وارد سایت ما می‌شوید و مدت زمانی که در سایت هستید.

– نام و نسخه سیستم‌عامل و مرورگر اینترنتی کامپیوتر شما. به‌عنوان‌مثال Windows 7/IE 11 (این اطلاعات به‌طور خودکار به‌وسیله کامپیوتر شما منتقل می‌شود.)

– صفحاتی از سایت که شما آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

چنانچه وارد سایت ما شوید، صفحاتی را بخوانید، یا چیزهایی را دانلود نمایید، این‌ها اطلاعاتی هستند که جمع‌آوری می‌کنیم. ما از این اطلاعات استفاده می‌نماییم که تعداد بینندگان سایتمان را در بخش‌های مختلف مشخص کنیم و کمک می‌کند که سایتمان را برای بینندگان آن هر چه مفیدتر نماییم. برای مثال از اطلاعات مرورگر اینترنتی به این منظور استفاده می‌کنیم که سایتمان را به‌گونه‌ای طراحی نماییم که تعداد افراد بیشتری بتوانند صفحات سایت را به‌درستی مشاهده نمایند.

زمانی که شما وارد سایت ما می‌شوید، اطلاعاتی غیر از این‌هایی که گفته شد از شما جمع‌آوری و ذخیره نمی‌نماییم، مگر اینکه خود شما بخواهید که اطلاعات دیگری در اختیارمان بگذارید. مثلاً اینکه شما فرمی را در سایت پر کنید که شامل اطلاعاتی از قبیل ایمیل، اسم و سن شما باشد و آن را ثبت نمایید.

 

چگونه از اطلاعات شما محافظت می‌کنیم؟

هنگامیکه شما عضو می‌شوید و سفارش می‌دهید، اطلاعات شخصی خود را ارسال می‌کنید و یا هنگام دسترسی به آنها، ما از تدابیر امنیتی مختلفی برای تأمین امنیت اطلاعات شخصی شما بهره می‌گیریم.
ما از سرورهای  امن استفاده می‌کنیم. تمامی اطلاعات مهم/اعتباری از طریق تکنولوژی انتقال امن SSL فرستاده می‌شوند و سپس بطور رمزدار در پایگاه داده ما ذخیره می‌شوند تا تنها افراد مجاز در سیستم ما بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند و بطور محرمانه نگهداری شوند.

با وجود اینکه ما از جدیدترین تدابیر امنیتی برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در وب سایت استفاده می‌کنیم، ولی در مورد تهدیدهای اینترنتی آگاه باشید و هنگام ارسال اطلاعات شخصی خود از طریق اینترنت احتیاط نمایید.

 

کوکی‌ها

کوکی‌ها فایل‌های کوچکی می‌باشند که سایت‌هایی که از آن‌ها بازدید می‌کنید بر روی کامپیوترتان ذخیره می‌کنند. کوکی‌ها در واقع فایل‌های ارتباطی بین سرور و کامپیوتر شما می‌باشند که از نظر امنیتی برای کامپیوتر شما کاملاً بی‌خطر می‌باشند.

بنا بر خصوصیت زبان‌های برنامه‌نویسی تحت وب در استفاده از کوکی‌ها، اگر شما این گزینه را در مرورگر اینترنتی خود غیرفعال کرده باشید امکان استفاده از سرویس‌های سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی را ندارید.

 

ما در این اطلاعات با چه کسانی سهیم هستیم؟

سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی هیچ‌یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند و همچنین آن‌ها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی‌کند مگر اینکه به‌موجب قانون و یا حکم قانونی باشد. سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی دارای سه بخش اطلاعاتی می‌باشد: آمار جمع‌آوری‌شده درباره کاربران، ترافیک سایت و اطلاعات مرتبط با سایت. ما از مشخصه‌های فردی شما فقط به‌منظور پاسخگویی به خودتان و یا در قالب شناسنامه کاربر، برای معرفی بهتر شما به دیگر اعضاء وب‌سایت و یا برای تهیه گزارش‌ها آماری در جهت شناخت بهتر کاربرانمان استفاده می‌نماییم.
ما لاگ فایل‌ها و پایگاه داده‌هایی از اطلاعات کاربران برای تجزیه‌وتحلیل نحوه استفاده آن‌ها در طی هرماه ایجاد می‌نماییم. به‌این‌ترتیب می‌توانیم درک بهتری از سایتمان داشته باشیم و محتوایی را که در سایتمان ارائه می‌دهیم را بهبود ببخشیم. البته این اطلاعات دربرگیرنده مشخصه‌های فردی و شخصی تک‌تک کاربران نمی‌باشد. بار دیگر خاطرنشان می‌کنیم هیچ‌یک از اطلاعات فردی و شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی‌کنیم مگر اینکه با اجازه خودتان باشد و یا اینکه به‌موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.

 

پیوند با دیگران

گاهی ممکن است پیوند محصولات یا خدمات دیگران در سایت ما قرار گیرد. سایت آنها سیاست حریم خصوصی  مجزا و مستقلی دارد. لذا ما هیچگونه مسؤولیتی و تعهدی در قبال محتوا و فعالیت‌های آن سایت‌ها نخواهیم داشت. با این وجود ما به دنبال حفظ یکپارچگی سایتمان هستیم و از هرگونه بازخوردی در مورد آن سایت‌ها استقبال می‌کنیم.

 

تغییرات در سیاست‌های سایت

ممکن است سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی گاه‌گاهی سیاست‌های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که هرچند وقت یک‌بار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست‌های ما آگاه شوید. چنانچه هر سؤالی درباره قوانین و سیاست‌های سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی داشتید می‌توانید آن را با ما در میان بگذارید.