hamkarafarini - طرح تسهیل در خرید همکارآفرینی

طرح تسهیل در خرید همکارآفرینی

توجه! این طرح مختص به کسانی است که نمی‌خواهند به دلیل مشکلات مالی محصولات آموزشی ما را از دست بدهند.

دوستان عزیزی که توانایی خرید محصولات را دارند، اخلاقا مجاز به استفاده از این طرح نیستند و می‌توانند از طرح های دیگر استفاده کنند.

هیچ‌گاه فراموش نمی­کنم روزی که پدرم برای خریدن یک دستگاه رایانه و ثبت‌نام در دوره آموزشی رایانه کار مجبور به فروش خودروی شخصی خود شد تا بتواند بر روی آینده فرزندش سرمایه­ گذاری کند.

از وقتی‌که با دنیای رایانه آشنا شدم و تحصیلاتم را در این زمینه ادامه دادم، دوست داشتم بسیاری از نرم‌افزارها را یاد بگیرم، اما دیگر خودرویی برای فروش وجود نداشت تا من در دوره ­های آموزشی که هزینه‌های زیادی داشت شرکت کنم.

در آن دوران یا باید مانند دیگر جوانان هم سن و سال خودم مشغول به خرج کردن مختصر پول ­های توجیبی ­ام برای تفریحات و خریدن لباس می ­کردم یا باید کتاب می خریدم و خودم آن نرم ­افزارها را یاد می‌گرفتم. تصمیم من خرید کتاب و خودآموزی آن نرم‌افزارها بود!

خوشحالم که آن دوران را گذراندم چون برای من موفقیت‌های زیادی به همراه داشت. موفقیت­ های شیرینی که تا آخر عمر آن‌ها را فراموش نخواهم کرد.

ازآنجایی‌که همیشه آموزش و یادگیری در زندگی من در شرایط مالی خاصی بوده است و به خاطر همین شرایط برخی از آموزش‌ها را ازدست‌داده‌ام، دوست ندارم که دیگران نیز شرایط من را تجربه کنند. به همین دلیل به‌منظور تسهیل در خرید محصولات آموزشی برای عزیزان (علی­ الخصوص دانشجویان) تصمیم گرفتم طرحی را با عنوان “همکارآفرینی” اجرا کنم که اعضای محترم بتوانند با انجام برخی کارها محصولات آموزشی من را تهیه کنند.

طرح همکارآفرینی چیست؟

در این طرح شرایطی مهیا شده است تا عزیزان با انجام آن‌ها بتوانند محصولات ما را تهیه کنند. این فعالیت­ها شامل موارد ذیل است:

* استفاده از امتیازات کسب‌شده در وب‌سایت

بعد از ثبت‌نام در سایت آموزش کارآفرینی و کسب‌وکار، بخشی را مشاهده می‌کنید به نام امتیازها که بنا بر فعالیت­ های تعریف‌شده می­توانید به کسب امتیاز و اعتبار بپردازید. در این طرح هر امتیاز معادل ۱۰۰ تومان محاسبه می گردد که بعد از جمع آوری آن‌ها می‌توانید در بخش همکارآفرینی درخواست اعتبار خرید کنید و از امتیازهای خود استفاده نمایید.

* همکارآفرینی در طراحی گرافیک

اگر در زمینه طراحی گرافیک تخصص دارید، می­توانید پروژه­ های طراحی گرافیک وب‌سایت و مجموعه ما را انجام داده و از محصولات آموزشی استفاده کنید. کافیست در بخش همکارآفرینی درخواست خود را مطرح و زمینه‌های فعالیت گرافیکی را مشخص نمایید.

* همکارآفرینی در تایپ

شما می‌توانید با تایپ متن فایل‌های صوتی و فیلم‌های آموزشی ما هزینه تهیه محصولات را بدست آورید.

محاسبه قیمت در این بخش به این‌گونه است که ما برای هر صفحه تایپ از روی فایل صوتی مبلغ ۲۰۰۰ تومان در نظر گرفته‌ایم و شرایط آن به‌صورت زیر است:

۱- صفحه A4 باشد

۲- فونت نازنین ۱۴

۴- رعایت فاصله استاندارد و …

* همکارآفرینی در ترجمه

اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید می‌توانید از خدمات ترجمه نیز بهره ببرید و شرط لازم این است که متن بسیار روان و خوانا باشد و البته ما در این موضوع بسیار حساس هستیم

محاسبه قیمت در این بخش به این‌گونه است که ما برای هر صفحه تایپ ترجمه مبلغ ۸۰۰۰ تومان در نظر گرفته‌ایم و شرایط آن به‌صورت زیر است:

۱- صفحه A4 باشد

۲- فونت نازنین ۱۴

۴- رعایت فاصله استاندارد و …

* همکارآفرینی دیگری را پیشنهاد می‌کنید

آیا شما فعالیت دیگری انجام می‌دهید که می‌تواند مفید باشد؟ می‌توانید در این بخش با ما در میان بگذارید و از توانمندی‌هایتان برای خرید محصولات ما استفاده کنید.

چند نکته
* محصولاتی که از این روش تهیه می‌شوند مشمول ضمانت بازگشت وجه نمی ­شود.

* این خدمات فقط برای تهیه محصولات آموزشی وب‌سایت ما می‌باشد و امکان دریافت وجه نقد وجود ندارد.

* ازآنجایی‌که ما روی قول شما دوستان عزیز حساب کرده‌ایم و برنامه‌ریزی­ های خودمان را انجام می‌دهیم، درصورتی‌که تا زمان توافق شده نسبت به تحویل فایل­ها اقدام ننمایید، قرارداد با شما منتفی و همکاری با دوستان دیگر انجام خواهد شد.