soodmarket - طرح درآمدزایی اعضای سایت - سودمارکت

طــرح درآمد زایی سودمارکت

یکی از قسمت هایی که برای کاربران فعال و علاقه مند به یادگیری کارآفرینی و کسب و کار در نظر گرفته ام تا بتوانند در سود فروش آموزش های سایت شریک شوند، بخش “سودمارکت” است.

روند کار به این صورت است:

۱- پس از ثبت نام و ورود به سایت به قسمت سودمارکت وارد شوید.

۲- از صفحه فروشگاه سایت لینک محصولی را که میخواهید را Copy کنید و در قسمت “URL برگه” paste نمایید و بر روی دکمه “ایجاد URL” کلیک کنید.

۳- بعد از چند ثانیه یک لینک اختصاصی از آن محصولی که URL اش را وارد کرده اید برای شما ساخته می شود که می توانید آن لینک را در وب سایت خود (یا کانال تلگرام یا ایمیل های خود) بر روی بنر یا لینک قرار دهید.

۴- از این پس به ازای هر نفری که از طریق لینک اختصاصی شما وارد سایت شود و به ازای هر نفری که خرید کند ۱۰٪ کمیسیون بازاریابی به شما تعلق میگیرد. قطعا درآمدی که از این طریق به دست خواهید آورد چندین برابر قراردادن تبلیغات بنری به صورت ماهیانه و کلیکی خواهد بود.

۵- در هر زمان که مجموع مبلغ کمیسیون به بیشتر از ۱۰۰٫۰۰۰ تومان رسید می توانید در قسمت درخواست وجه اطلاعات خود را وارد نمایید و مشخص کنید مبلغ را به صورت نقد میخواهید یا اعتبار خرید. مبلغ تا ۴۸ ساعت بعد به حساب شما واریز خواهد شد.

بله اگر آماده اید و وب سایت آموزشی دارید یا رسانه ای در دست دارید همین الان به سراغ کسب درآمد از این سایت رفته و کسب درآمد  خود را اغاز کنید (اگر دوستانی هم دارید که توانایی کسب درآمد از این سیستم را دارند حتما دعوت نمائید)