سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است. این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه http://internet.ir/crime_index.html  می‌باشد

 

توجه! توجه!

کلیه کاربرانی که قصد بهره‌برداری از مطالب رایگان، استفاده از طرح‌های همکارآفرینی و سودمارکت و همچنین عضویت و خریداری از سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

 

قوانین مربوط به مطالب آموزشی

– در سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی، مقالات و فایل‌های صوتی و تصویری رایگانی جهت بهره‌برداری در اختیار کاربران قرارگرفته است تا بامطالعه آن‌ها بتوانند راهکارهایی جهت افزایش مهارت‌های کارآفرینی و کسب‌وکار خود بیابند.

– جهت سهولت در استفاده از مطالب سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی، تدبیری در نظر گرفته‌شده است تا کاربران بدون عضویت بتوانند از تمامی مطالب بهره‌برداری نمایند.

– در صورت تمایل و نیاز، استفاده از تمامی مطالب قرار داده‌شده در سایت با ذکر منبع آن جهت اشتراک‌گذاری با دیگران بلامانع می‌باشد.

– سؤالات و اشکالات خود را می‌توانید به آدرس ایمیل site@hassanzarei.com ارسال کرده و یا  در بخش نظرات مقالات با ما در میان بگذارید.

– لطفاً سؤالات و مطالب مرتبط با آموزش کارآفرینی و کسب‌وکار را برای ما ارسال کرده تا پاسخگویی مؤثرتری صورت گیرد و از ارسال مطالب نامرتبط خودداری فرمایید.

– عملکرد این سایت پیرو قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشد، لذا از ارسال نظراتی که مغایر با اصول مذهبی، فرهنگی، اخلاقی و سیاسی که ناقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای به دنبال داشته باشد را خودداری نمایید. مسئولیت نوشته‌های هر کاربر در این سایت به عهده وی می‌باشد. بنابراین لطفاً در بیان مطالب خود دقت لازم را مبذول فرمایید.

– تمامی پست‌های ارسالی بدون هیچ‌گونه فیلترینگی به‌صورت عمومی در سایت قرار می‌گیرند، لذا از کاربران عزیز خواهشمندیم از ارائه هرگونه اطلاعات خصوصی، محرمانه و یا اطلاعاتی که به هر نحوی مایل به انتشار آن‌ها نیستید در سایت جداً خودداری نمایید. در غیر این صورت سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات افشاشده به عهده نخواهد گرفت. شماره موبایل افراد و یا اطلاعات پروفایل کاربران کاملاً محرمانه می‌باشد و به‌هیچ‌وجه افشا نخواهد شد.

– تحلیل‌ها، نظرات و نوشته‌های کاربران نظر شخصی آن‌ها بوده و سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی مسئولیتی در صحت‌وسقم آن‌ها ندارد.

 

قوانین مربوط به عضویت و خرید از سایت

– عضویت در سایت و یا خرید از آن به‌منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

– افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت‌نام مراجعه کنند. در این مرحله با واردکردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تأیید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تأیید می‌کنند.

– حفظ رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربر می‌باشد و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت‌نام مجدد و یا اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

– کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

– عضویت در سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی رایگان است.

 

– فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه‌شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری‌شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی با پیک یا پست
– چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی حق دارد سفارش را باطل کند.

– حق امتیاز کلیه محصولات فیزیکی و دانلودی غیر رایگان این سایت برای تهیه‌کننده اثر محفوظ می‌باشد لذا هرگونه تکثیر غیرمجاز پیگرد قانونی دارد.

– اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

 

قوانین مربوط به همکارآفرینی

– این طرح فقط مختص به کسانی است که نمی‌خواهند به دلیل مشکلات مالی محصولات آموزشی ما را از دست بدهند.

– افرادی که توانایی خرید محصولات را دارند، اخلاقاً مجاز به استفاده از این طرح نیستند و می‌توانند از طرح‌های دیگر استفاده کنند.

– سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی تنها نسبت به میزان محصول و خدمات درخواستی متقاضی این طرح، متعهد به همکاری می‌باشد. لذا سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی، خود را محق می‌داند در پایان تعهد تمامی همکاری‌ها را پایان دهد.

– همکاری‌های صورت گرفته در این طرح فقط مقطعی می‌باشد و ضرورتی در ادامه همکاری به‌صورت طولانی‌مدت وجود ندارد.

– در این طرح، سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی هیچ‌گونه تعهدی نسبت به پرداخت مبلغ به متقاضی ندارد.

– در صورت نیاز جهت همکاری‌های بیشتر تفاهم‌نامه‌ای مکتوب فی‌مابین سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی و متقاضی انعقاد می‌گردد.

 

قوانین مربوط به سودمارکت

– این طرح یک سیستم همکاری و بازاریابی درفروش می‌باشد و به‌هیچ‌عنوان پیرو قوانین مربوط به سیستم‌های فروش شبکه‌ای و هرمی نمی‌باشد.

– این طرح صرفاً جهت توسعه آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار در بین جامعه راه‌اندازی شده است و برای افرادی که متقاضی این طرح می‌باشند به‌عنوان پاداش در همکاری کمیسیون پرداخت می‌گردد.

– افرادی که در این طرح با سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی همکاری می‌نمایند ملزم به رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشند.

– سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محیط و رسانه‌هایی از قبیل سایت‌ها، گروه‌ها و کانال‌های شبکه‌های اجتماعی و … مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران که لینک‌های فروش در آن‌ها قرار می‌گیرند و پخش می‌شوند ندارد.

– سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی می‌تواند بدون هیچ‌گونه هماهنگی و در هرلحظه نسبت به تغییر میزان کمیسیون همکاری اقدام نماید.

– مرجع معرفی میزان کمیسیون در این طرح، صرفاً صفحه مربوط به معرفی این طرح می‌باشد.

– سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی موظف است پس از درخواست وجه توسط کاربران این طرح، درصورتی‌که میزان وجه کمیسیون آن‌ها بالاتر از ۱۰۰ هزار تومان باشد آن را طی ۴۸ ساعت پرداخت نماید.

– سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی موظف است نسبت به ارائه خدمات و محصولات فروخته‌شده توسط افراد متقاضی این طرح اهتمام ورزد و تمامی تلاش خود را در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات انجام دهد.

 

سایت آموزش‌های کارآفرینی و کسب‌وکار حسن زارعی محق است بدون اعلام قبلی و آگاهی شما، تغییرات موردنظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال نماید. بدین‌وسیله اعلام می‌دارید که استفاده پیوسته از وب‌سایت دلیل بر موافقت شما باسیاست حفظ حریم خصوصی تعیین‌شده بوده و تمامی نسخه‌های قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه‌های تنظیم‌شده بعدی خواهند شد.

 

با سپاس از همراهی شما دوستان عزیز

حسن زارعی