money back guarantee - گارانتی بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه چیست؟

تمامی محصولات وبسایت آموزش کارآفرینی و کسب و کار دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد می‌باشد و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

در یکی از تحقیقاتم که در رابطه با موضوع دلیل موفقیت سایت های بزرگ آموزشی در جهان و ایران بود، موضوعی نظرم را به خودش جلب کرد. بازگشت وجه چیزی بود که آن سایت ها را از رقبای خود متمایز ساخته بود. موضوعی که معمولا برای مخاطبان و صاحبان سایت های آموزشی دو سوال را ایجاد می کند.

۱- آیا این کار به ضرر صاحبان سایت های آموزشی نیست؟

۲- آیا کسی از این طرح سوء استفاده نخواهد کرد؟

البته شاید به نظر این سوالات درست باشد، ولی با کمی تحقیق متوجه شدم که معمولا نرخ درخواست بازگشت وجه در این سایت ها بسیار پایین است و چیزی حدود ۵ مورد از هر ۱۰۰۰ سفارش فروش است. دلیل بازگشت وجه هم تنها در این موارد فقط آزمایش صاحبان سایت های آموزشی از طرف خریداران در این طرح است.

در رابطه با موضوع سوءاستفاده هم به این نتیجه رسیدم که معمولا افرادی که واقعا به دنبال آموزش و یادگیری و رشد شخصی هستند خیلی کم به فکر سوء استفاده می باشند. در این گونه سایتها معمولا راهکارهایی هم برای مقابله با همچین مسائلی وجود دارد، پس به هیچ عنوان جای نگرانی برای آنها وجود ندارد.

در این تحقیق متوجه شدم که اینگونه طرح ها باعث ایجاد یک حس خوب برای مخاطب و خریداران می گردد و من هم در تبعیت از این سایت های بزرگ آموزشی بر آن شدم که برای محصولات آموزشی خودم گارانتی بازگشت وجه قرار بدهم تا بتوانم حس خوب یک خرید لذت بخش و مطمئن را برای مخاطبانم ایجاد کنم.

قطعا خرید محصولات آموزشی دارای ریسک است و اگر استاد به محصول خود اطمینان دارد، صد در صد خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

پس اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

تعهدات ما

تعهداتی که ما به محصولاتمان داریم:

۱- محصولات ما باید مفید و اثربخش هستند. به شرطی که تمرین‌های ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید. همچنین اگر آیین نامه یادگیری را درست اجرا کنید و تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید

۲- محصولات ما دوست داشتنی هستند! حتی اگر محصولات ما را دوست نداشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۳- سعی می‌کنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اطلاعات  مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۴- محصول ارزشش را نداشت! حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!

۵- دلتان نخواست! حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشد اما شما دلتان نخواست می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

ما تعهد می دهیم که محصولاتمان گارانتی ۹۰ روزه بازگشت وجه دارند. یعنی تا ۹۰ روز پس از استفاده (نه خرید) زیرا ممکن است شما محصولی را الان بخرید اما ۵۰ روز بعد استفاده کنید. ملاک این موضوع فقط و فقط صحبت شماست و ما به شما اعتماد ۱۰۰ درصد داریم.

تعهدات شما

۱- لطفاً ما را آزمایش نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً بی دلیل این کار را انجام ندهید و باعث ناراحتی ما نشوید.

۲- نگران ما نباشید! لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

۳- نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! اگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

۴- فایل‌ها را پاک نکنید! اگر محصول دانلودی بود، پس از درخواست بازگشت وجه لازم نیست فایل‌ها را از سیستمتان پاک کنید! شاید روزی خواستید دوباره آن را گوش کنید. و همچنین بسته‌های پستی را لازم نیست به ما بازگردانید، می‌توانید آن را به دوستتان هدیه دهید

عزیزانی که بیش از دو محصول درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

شما یک ایمیل به info@hassanzarei.com با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال می‌کنید و موارد زیر را مطرح می‌کنید

۱-  نام و نام خانوادگی

۲- شماره تراکنش خرید از وبسایت

۳- نام محصول

۴- دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)

۵- شماره کارت بانکی شما

۶- شماره موبایل

وجه شما در کمتر از ۳ روز کاری واریز خواهد شد

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ایمیل امکان پذیر است و لطفاً طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

خواهشی که از شما داشتم

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

من مطمئنم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!