آوافیکس

آوافیکس (سرویس تعمیرات موبایل در محل)

نام استارتاپ: آوافیکس (سرویس تعمیرات موبایل در محل)

وب سایت: avafix.com

سال تاسیس: ۱۳۹۵

موضوع: سرویس تعمیرات موبایل

نام صاحب استارتاپ: عارف صمدزاده

توضیح بیشتر:

حداقل من تا حالا در این زمینه استارتاپی رو ندیدم که راه اندازی شده باشه، شما را نمی‌دانم. یک استارتاپ جدید و جالب، تعمیر تلفن همراه در حضور مشتری، آن هم در محل مشتری!

قطعا امنیت و حفظ اطلاعات شخصی، یکی از دغدغه‌های مهم تمامی کاربرانی است که تلفن همراه آنها به مشکل برخورد کرده و نیاز به تعمیر دارد. همچنین اطمینان ازاین که قطعاتی مورد استفاده در تعمیر حتما اصل و نو باشد.

واقعیت من خودم به شخصه در این ۱۵ سال که تلفن همراه دارم، به هیچ عنوان تلفن همرام که خراب شده و نیاز به تعمیر داشته است را به متخصصین تعمیرات نسپرده ام! تنها دلیلش هم امنیت و حفظ اطلاعات شخصی ام بوده است.

بسیاری از کاربران فکر می‌کنند تنها با حذف اطلاعات از گوشی اطلاعات کامل پاک می‌شود، ولی اینگونه نیست. با اطلاع از این موضوع هیچ وقت تلفن همراه را به دست متخصصین تعمیرات تلفن همراه ندادم (البته با احترام به تمامی متخصصین تلفن همراه، این اخلاق شخصی من است و امیدوارم از این حرف بنده ناراحت نشوند). چون مواردی را دیده ام که متاسفانه زیاد خوشایند نبوده و این ذهنیت منفی را در من ایجاد کرده است.

حالا آوافیکس با درنظر گرفتن این موارد تلاش دارد تا با ارائه خدمتی نو به کاربران، سبک جدیدی در ارائه خدمات تعمیر تلفن همراه داشته باشد. تعمیر تلفن همراه در حضور مشتری!

اینگونه قطعا خیال بسیاری از افرادی که اخلاقیاتی مانند من دارند و یا تجربه ناخوشایندی داشته‌اند راحت خواهد شد. چون مطمئن هستند که اطلاعات آنها حفظ شده و یا اطمینان دارند که قطعاتی استفاده شده اصل و نو می باشد.

امیدوارم که حالا حالاها تلفن همراهم خراب نشود، ولی فکر کنم اگر روزی به این موضوع دچار شدم حتما با آوافیکس تماس خواهم گرفت تا بتوانم لذت تعمیر تلفن در حضور خودم را تجربه کنم، آن هم با کمترین هزینه!

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید