اولین کارگاره آموزشی ویژگی‌های ناب کارآفرین

اولین کارگاه ویژگی‌های ناب کارآفرین

اولین کارگاه ویژگی‌های ناب کارآفرین، مورخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ در سرای محله سنایی تهران با حضور ۳۰ نفر از علاقه‌مندان کارآفرینی برگزار شد.

در این کارگاه که با هدف شناخت دانشجویان با ویژگی‌های ناب شخصیتی یک کارآفرین برگزار گردید، تلاش کردم ویژگی‌هایی را به دانشجویان معرفی کنم که با یادگرفتن آن‌ها می‌توانند گام در مسیر کارآفرینی بگذارند.

یک کارآفرین جدای از مهارت‌های فنی که لازمه هر کاری است باید مهارت‌های نرمی را بیاموزد تا بتواند در مسیر کارآفرینی به بهترین شکل ممکن عملکرد بالایی داشته باشد.

در ابتدای جلسه با ارائه ۶۲ صفحه از کتاب الکترونیک سفر به سیاره کارآفرینی به عنوان هدیه من به دانشجویان تلاش کردم که نظر آنها را به توجه بیشتر به مطالب کارگاه معطوف کنم.

بعد از آن با توجه به اشتیاقی که دانشجویان ازخود نشان دادند، داستان اولین کسب و کار خودم را برای آنها تعریف کردم، از فراز و نشیب‌ها و مهارت‌هایی که باید یاد می‌گرفتم تا بتوانم به عنوان یک کارآفرین فعالیت کنم.

بعد از داستان به سه اصل مشترک کارآفرینان اشاره کردم و در ادامه به مبحث راز تفاوت هشتاد درصدی کارآفرینان پرداختم که در این بخش سه راهکار برای بهبود عملکرد روزانه دانشجویان ارائه کردم.

 

r 1396 02 06 02 - اولین کارگاه ویژگی‌های ناب کارآفرین

 

در ادامه به معرفی ۹ ویژگی ناب یک کارآفرین که در بردارنده ۳۸ ویژگی برتر کارآفرینان است اشاره کردم و در طول کارگاه تلاشم بر این بود که بتوانم تعامل بیشتری با دانشجویان داشته باشم و این کارگاه صرفا یک کارگاه تئوری نباشد.

در انتها کارگاه هم با تعدادی از دانشجویان عکس یادگاری انداختم که بتواند یادآور خاطرات خوب این روز بسیار عالی باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید