اُتیچر

اُتیچر – آموزش زبان انگلیسی

نام استارتاپ: اُتیچر – O-Teacher

وب سایت:  oteacher.org

سال تاسیس: ۱۳۹۵

موضوع: آموزشی ( زبان های خارجی و سایر شاخه ها(

نام صاحب استارتاپ: مجید مرتضوی

توضیح بیشتر:

فکر می‌کنم اُتیچر اولین وب سایت هست که در زمینه ارئه خدمات آموزش زبان انگلیسی با یک سیستم جدید در حال فعالیت است.

اُتیچر معتقد است که استفاده از معلم نیتیو (native) خیلی زیاد می‌تواند در یادگیری زبان انگیسی به فراگیران کمک کند. به همین دلیل با استفاده از تکنولوژی‌های برتر و بروز دنیا تلاش می‌کند با ایجاد بستری مناسب برای استفاده از معلمان نیتیو یادگیری زبان انگلیسی را برای ما راحت‌تر کند.

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که معلم نیتیو یعنی چی؟ معلم نیتیو معلمی است که در واقع زبان مادری خودش را به شما می‌آموزد. یعنی چیزی که کاملا بر آن مسلط است را یاد می‌دهد.

در اُتیچر هدف، حذف هزینه‌های سنگین و گزاف برای شرکت‌کنندگان در دوره‌های آموزشی است. برای همین منظور کلاس‌های آنلاینی راه انداخته است که شما بتوانید در تمامی کلاس‌ها به صورت کاملا زنده از طریق پیشرفته‌ترین نرم‌افزارهای ارتباط تصویری شرکت کنید و از معلمان نیتیو آموزش ببینید.

یکی از محسنات یادگیری از معلمان نیتیو در اُتیچر، طبیعی بودن یادگیری در محیطی شبیه‌سازی شده در خارج از کشور بدون حضور در آن کشور است. این موضوع قطعا می‌تواند نقش بسزایی در سرعت یادگیری زبان انگلیسی داشته باشد.

در اُتیچر شما می‌توانید با دیدن فیلم دموی آموزشی معلم و خواندن نظرات دیگران، معلم دلخواه خودتان را انتخاب و ساعت‌های آموزشی را هم با او هماهنگ و در کلاس شرکت کنید.

فکر می‌کنم اُتیچر به عنوان یک سیستم یادگیری نوآورانه بتواند به زودی رشد بسزایی داشته باشد و بتواند خیلی زود پیشرفت کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *