بزنیم بیرون

بزنیم بیرون – گردشگری و اوقات فراغت

نام استارتاپ: بزنیم بیرون

وب سایت:  bezanimbiroon.ir

سال تاسیس: ۱۳۹۲

موضوع: گردشگری و اوقات فراغت

نام صاحب استارتاپ: محمد جواد رفیع پور

توضیح بیشتر:

تا حالا شده بخواهید برید به یک مسافرت، مسافرت به شهری غریبه که زیاد اطلاعاتی در موردش ندارید؟ برای من که پیش آمده.

در این چنین مواقعی معمولا به گوگل مراجعه می کنم و اطلاعاتی مانند مناطق سیاحتی و زیارتی اون شهر را جستجو می‌کنم. در این مواقع بعد از دیدن چندین و چند وب سایت اطلاعات دست و پا شکسته‌ای بدست می آورم که خیلی هم برایم کاربردی نمی‌شوند. شاید این اتفاق برای شما هم افتاده باشد.

سایت بزنیم بیرون یکی از وب سایت‌هایی هست که می‌تواند این مشکل را برای ما برطرف کند. من وقتی به این سایت مراجعه کردم، خیلی از دسته بندی اطلاعات و نحوه ارائه آنها خوشم اومد.

وب سایت بزنیم بیرون در واقع یک سامانه جامع اطلاعات مکان محور ایرانی هست که  داده‌ها و اطلاعات کامل و جامعی در مورد کشورعزیزمان ایران دارد.

در وب سایت بزنیم بیرون خیلی راحت می‌توانید به اطلاعاتی مانند مناطق طبیعتی و سیاحتی، هنر و هنرمندان، تاریخ و بناهای تاریخی، امامزاده‌ها و آرامگاه‌ها، مراکز خرید و تجاری و مراکز اقامتی  و هتل‌ها بدست بیاورید.

یکی از امکانات خیلی خوب وب سایت بزنیم بیرون این هستش که شما خودتان هم می توانید اگر در آن اطلاعات مکان‌هایی که می‌شناسید و در این وب سایت ثبت نشده است را اضافه کنید.

پیشنهاد میکنم که حتی اگر قصد سفر به شهر غریبه‌ای هم ندارید، حتما به وب سایت بزنیم بیرون سر بزنید و از اطلاعاتش استفاه کنید. در آینده قطعا این اطلاعات به دردتان خواهد خورد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید