حضور پررنگ دیجی کالا در نمایشگاه الکامپ

حضور پررنگ دیجی کالا در نمایشگاه الکامپ

دیجی­‌کالا و گروه وابسته به این شرکت استارت­ آپی در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ ۹۸ حضور دارند. گروه اینترنتی دیجی­‌کالا و شرکت­‌های وابسته به آن در این نمایشگاه، شرکت فعالی داشته و هم در بخش ارائه سخنرانی تخصصی و هم در برگزاری کارگاه آموزشی حضور دارند.

گروه دیجی­‌کالا شامل دیجی­‌کالا فِرش، دیجی­کالا نکست، فیدیبو، دیجی پی، ادرو و فاینال تارگت هستند که در الکامپ ۹۸ در غرفه مخصوص دیجی‌کالا که در ورودی سالن الکامپ استارز می­‌باشد، حضور دارند.

بازدیدکنندگان علاقمند به فعالیت­‌های دیجی‌کالا می­‌توانند شاهد آخرین دستاوردهای این مجموعه و شرکت­‌های وابسته به آن باشند و از تاریخچه این شرکت و فعالیت‌های موفقیت‌آمیز چند سال اخیر آن اطلاع پیدا کنند.

مدیران ارشد و کارشناسان متخصص گروه استارت­ آپی دیجی‌کالا، هفده کارگاه آموزشی در نمایشگاه الکامپ ۹۸ برگزار می­‌نمایند. همچنین این گروه تعدادی سخنرانی تخصصی برای علاقمندان انجام می­دهند.

پررنگ دیجی کالا در نمایشگاه الکامپ 2 - حضور پررنگ دیجی کالا در نمایشگاه الکامپ

دیجی‌کالا نمایشگاه الکامپ ۹۸

دیجی‌کالا در کنار شرکت کنندگان نمایشگاه الکامپ ۹۸ حضور دارد. در این نمایشگاه که در رابطه با فناوری اطلاعات و ارتباطات است، به غیر از دیجی‌کالا، تعدادی دیگر از شرکت­‌های استارت­ آپی نیز در کنار شرکت­‌های خارجی و شرکت­‌های داخلی که در حوزه فناوری اطلاعات کار می­‌کنند، در این نمایشگاه حضور دارند.

گروه استارت­ آپی دیجی­‌کالا در سال‌های اخیر در زمینه تجارت الکترونیک نقش مهمی داشته و در این نمایشگاه حاصل تجربیات و دستاوردهای خود را در اختیار مخاطبین خود قرار می­‌دهد.

نمایشگاه الکامپ ۹۸، بیست و پنجمین دوره خود را به مدت ۴ روز تا یکشنبه ۳۰ تیرماه در مکان همیشگی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می­‌نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید