رانندگان اسنپ مامور اجرای قانون نیستند

رانندگان اسنپ مامور اجرای قانون نیستند

ماجرای رانندگان اسنپ چه بود؟

رانندگان اسنپ خبرساز شدند و طی اطلاعیه­ منتشر شده از سوی سرویس اسنپ، از آن‌ها خواسته شد که از قانون سوء­استفاده شخصی نکنند.  

چند روز پیش یکی از رانندگان اسنپ، خانم مسافر خود را به بهانه بی­‌حجاب بودن از خودرو پیاده کرد. این خبر در شبکه­‌های اجتماعی داغ شده و بین مردم مورد بحث واقع شد.

این خبر همچنین مورد بررسی بسیاری از رسانه­‌های کشور قرار گرفت. هنوز بحث بر سر ماجرای قبلی ادامه داشت که خانم دیگری ویدئویی را در شبکه‌­ها انتشار داد که حاکی از برخورد نامناسبی از طرف راننده اسنپ با این مسافر بود.

با آنکه بحث بین مسافر و راننده بر سر مسیر بود ولی راننده ضمن تماس با پشتیبانی اسنپ، گزارشی مبنی بر بی­‌حجاب بودن مسافر را به آن‌ها می‌دهد.

اسنپ مامور اجرای قانون نیستند - رانندگان اسنپ مامور اجرای قانون نیستند

مضمون اطلاعیه اسنپ چه بود؟

با توجه به اتهاماتی که به رانندگان وارد شده بود، پشتیبانی سرویس اسنپ اطلاعیه‎ای را منتشر کرد و طی آن جانب مسافران را گرفت. تصویر متن اطلاعیه در زیر آمده­است: 

سرویس آنلاین اسنپ در این اطلاعیه از مسافران خود پوزش خواست و اطلاع داد که این رانندگان را از سرویس‌­دهی اسنپ کنار گذاشته است.
اطلاعیه اسنپ به این مضمون است که هیچکس حق ندارد به بهانه رعایت قانون، سوء استفاده شخصی از قانون بنماید.

در این اطلاعیه گفته شده که هیچکدام از رانندگان اسنپ مامور اجرای قانون نیستند و به ایشان هشدار داده که در صورت دریافت شکایتی از سوی مسافران مبنی بر برخورد نامناسب راننده با مسافر، این شکایت به صورت جدی و قانونی از طرف اسنپ پیگیری خواهد شد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید