safir ei 1 - سفیر هوش کارآفرینی

سفیر هوش کارآفرینی

رویایت را بساز و کمک کن دیگران هم رویایشان را بسازند

دوستان و همراهان عزیز، سلام

احتمالا داستان زندگی کاری من را به واسطه مطالعه صفحات مختلف سایت آموزش کارآفرینی و کسب‌وکار بارها خوانده باشید و بدانید که بعد از شکست سنگینی که به خاطر نداشتن مهارت‌های کارآفرینی در کسب‌وکارم خوردم چه اقداماتی انجام دادم. (اگر تاکنون مطالعه نکردید، حتما آن را مطالعه کنید)

من تلاش کردم با یادگیری مداوم، مهارت‌هایی را بیاموزم که بتواند شخصیت من را متحول کند و نزدیک به شخصیت یک کارآفرین نماید. چیزی که لازم داشتم تا بتوانم با آن به رویاهایم برسم.

رشته تحصیلی من کارشناسی فناوری اطلاعات، گرایش تجارت الکترونیک است و در یکی از دانشگاه‌های معمولی تحصیل کردم. در واقع به واسطه علاقه شخصی به طراحی صفحات وب و مقامی که در مسابقات مهارت ملی سال ۱۳۸۳ در سطح استان کسب کردم به این رشته تحصیلی علاقه‌مند شدم.

شاید برای‌تان جالب باشد که بدانید، من همیشه به دنبال یادگیری مهارت بودم تا صرفا یادگیری یک علم بی مصرف! برای همین وقتی به دانشگاه رفتم، اگر بیشتر از اساتید نمی‌دانستم، کمتر هم نمی‌دانستم! که این خودش همیشه برایم ماجراهایی را به بار می‌آورد!

شاید بگویید که این رشته تحصیلی چه ربطی به کارآفرینی و کسب‌وکار دارد؟ اگر به خوبی با این رشته تحصیلی آشنا باشید، می‌بینید که در بطن آن به موضوع استارتاپ‌ها توجه بسیاری شده است. حتی می‌توانم بگویم که آشنایی با تجارت الکترونیک لازمه راه‌اندازی یک استارتاپ است و استارتاپ یعنی کارآفرینی!

در کنار رشته تحصیلی و مهارت‌های کارآفرینی که تلاش کردم به صورت عملی و علمی فرابگریم و همچنین علاقه بسیار زیاد به کارآفرینی، تصمیم گرفتم که به رویای خودم جامع عمل بپوشانم. من با گذراندن دوره‌های مخصوص طراحی آموزشی و دوره تربیت معلم و با استفاده از تجربیات تدریس در زمینه طراحی صفحات وب در سال‌های گذشته به آموزش کارآفرینی و کسب‌وکار پرداختم.

هوش کارآفرینی، ماحصل یک رویا است. شاید بهتر است بگویم که تمامی دوره‌های آموزشی طراحی شده توسط من و البته موقعیت کنونی من به عنوان یک مدرس کارآفرینی و کسب‌وکار حاصل رویایی است که از کودکی به دنبال آن بودم. رویای یاددادن چیزهایی که یادگرفتم و عملی کردم.

تمامی ما انسان‌ها رویاهایی در سر داریم، برخی از کنار آن‌ها به سادگی می‌گذریم و برخی با فراگرفتن مهارت‌های لازم برای رسیدن به آن رویا آن را به دست می‌آوریم.

من در هوش کارآفرینی مهارت‌هایی را یاد می‌دهم که توانستم به واسطه یادگیری آنها خودم به رویایم دست یابم. برای همین دوست دارم که بسیاری از هموطنانم با یادگرفتن این مهارت‌ها به رویاهایشان جامع عمل بپوشانند و به آن‌ها دست یابند.

به همین دلیل برای رسیدن به این هدف نیاز به همراهانی دارم که بتوانند مرا در این امر یاری برسانند. من برای افرادی که دوست دارند برای رسیدن به این هدف همراه من باشند عنوان “سفیر هوش کارآفرینی” را انتخاب کردم، تا بتوانند رسولانی باشند که پیام هوش کارآفرینی را به گوش تمامی ایرانیان و جهانیان برسانند.

افرادی که به عنوان سفیر هوش کارآفرینی با ما همکاری می‎کنند، از امتیازاتی برخوردار هستند که می‌توانید برخی از آن‌ها را در ذیل مطالعه نمایید:

check mark 300x300 80x80 - سفیر هوش کارآفرینی برخورداری از ۷۵ درصد تخفیف ثبت نام در دوره جامع هوش کارآفرینی

check mark 300x300 80x80 - سفیر هوش کارآفرینی برخورداری از ۳۵ درصد تخفیف تمامی دوره‌ها و محصولات آموزشی به صورت مادام‌العمر

check mark 300x300 80x80 - سفیر هوش کارآفرینی دریافت سود و حق مشارکت همکاری در فروش دوره جامع هوش کارآفرینی (۲۵ درصد)

check mark 300x300 80x80 - سفیر هوش کارآفرینی حضور در تمامی سمینارهای آموزشی به صورت کاملا رایگان

check mark 300x300 80x80 - سفیر هوش کارآفرینی دریافت کارت شناسایی سفیر هوش کارآفرینی

check mark 300x300 80x80 - سفیر هوش کارآفرینی دریافت گواهینامه هوش کارآفرینی

check mark 300x300 80x80 - سفیر هوش کارآفرینی حضور در دوره‌های آتی هوش کارآفرینی به عنوان مربی و همراه

check mark 300x300 80x80 - سفیر هوش کارآفرینی معرفی کامل و جامع سفیران در وب سایت آموزش کارآفرینی و کسب‌وکار

check mark 300x300 80x80 - سفیر هوش کارآفرینی برخورداری از حق نویسندگی مهمان در وب سایت آموزش کارآفرینی و کسب‌وکار

check mark 300x300 80x80 - سفیر هوش کارآفرینی و …

افرادی که دوست دارند آموزش ببینند و در این مسیر همراه ما باشند، می‌توانند کلمه safir را به شماره ۰۲۱۸۸۳۰۵۵۳۹ ارسال نمایند تا وقت مشاوره برای آنها در نظر گرفته شود و هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

لازم به توضیح است که تمامی افرادی که داوطلب هستند، پس از مصاحبه به عضویت قطعی در این طرح در خواهند آمد.

من عاشق شدم و به دنبال رویایم آمدم …

حسن زارعی