mnpa ir 845x321 - مدرن همراه خانواده - نرم‌افزار حسابداری شخصی

مدرن همراه خانواده – نرم‌افزار حسابداری شخصی

نام استارتاپ: مدرن همراه خانواده

وب‌سایت: MnPa.ir

سال تاسیس: ۱۳۹۵

موضوع: طراحی و تولید نرم‌افزارهای حسابداری شخصی تحت وب به همراه اپلیکیشن اندرویدی

نام صاحب استارتاپ: حمیدرضا خسروی

توضیح بیشتر:
یکی از اصولی که هر فرد موفقی همیشه در زندگی آن را مدنظر قرار می‌دهد، داشتن حساب‌وکتاب خرج‌های روزانه‌ای است که دارد.

اگر به سراغ افراد موفق بروید قطعا دفترچه‌ای دارند که تمامی خرج‌های روزانه، ماهانه و سالیانه را موبه‌مو در آن یادداشت کرده‌اند. زیرا می‌دانند اگر بخواهند در مسیر کسب‌وکار و زندگی شخصی یک نظم و انضباط مالی داشته باشند باید این کار را بکنند.

قطعا من و شما هم اگر به دنبال این هستیم که بتوانیم کارآفرینان موفقی شویم، می‌بایست این اصل را در زندگی شخصی خودمان بکار بگیریم.

البته دیگر نیازی نیست که به‌صورت سنتی دفترچه‌ای همیشه به همراه داشته باشیم و مخارجمان را در آن بنویسیم. با گسترش علم و فنّاوری و حضور گوشی‌های هوشمند در دست هر فردی این امتیاز وجود دارد که بتوانیم با نصب نرم‌افزارهای مدیریت مالی شخصی دیگر به سراغ دفتر یادداشت‌های دست و پاگیر نرویم.

یکی از نرم‌افزارهایی که می‌توانم به شما معرفی کنم، نرم‌افزار مدرن همراه خانواده است که به‌صورت تحت وب و البته نرم‌افزار موبایلی (اندروید) در اختیار شما دوستان قرار دارد.

یکی از بهترین امتیازات این‌گونه برنامه‌ها ثبت تراکنش‌های روزانه است که منجر به این می‌شود بتوانید در هزینه‌های ماهیانه مدیریت بسیار خوبی داشته باشید و کاهش هزینه‌ها را در زندگی‌تان اعمال نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید